Ruszył Portal Eskapadowcy.pl

Oficjalnie ruszamy!

Eskapadowcy.pl to miejsce, w którym można się dzielić wspomnieniami z wypraw, publikować zdjęcia, polecać innym ciekawe wojaże i zaplanować podróż od A do Z. Galeria wyjątkowych miejsc, imprezy, na których warto być, forum, turystyczne aktualności, rozmowy i grupy przyjaciół, ogłoszenia i poszukiwanie najlepszego towarzysza podróży. Wszystko, co w turystyce i odkrywaniu tajemnic świata jest najważniejsze! Bo grunt, to dobra zabawa.

Kto tworzy serwis Eskapadowcy.pl? Osoby, które za główny cel postawiły sobie dotarcie do tych podróżników, którzy w turystyce szukają czegoś więcej i którzy nie zadowalają się standardowymi rozwiązaniami, jakich wokół pełno. Pracujemy nad rozwijaniem serwisu, dodawaniem nowych opcji i szybkim reagowaniem na potrzeby i pomysły użytkowników. Jednak tak naprawdę ekspadowcy to wszyscy Ci, którzy jako aktywni użytkownicy serwisu polecają w nim ciekawe miejsce, relacjonują podróże, opowiadają, wspominają imprezy, dzielą się spostrzeżeniami, szukają towarzysza podróży czy zakładają turystyczne grupy miłośników konkretnych miejsc, wypraw i ośrodków.

Czym chcemy się wyróżniać na tle konkurencji?

Zdajemy sobie sprawę, że obecna funkcjonalność nie wyróżnia nas wśród konkurencji. Moduły, które sprawią, iż wyróżnimy się na tle obecnej konkurencji, są w trakcie oprogramowania.

Głównym modułem odróżniającym nas od konkurencji będzie moduł do planowania podróży. Oczywiście będzie on mógł także służyć do prezentacji podróży, w której jest się w trakcie, jaki i tej już zakończonej.
Moduł planera podróży w naszym portalu powinien być ukończony w połowie 2011 roku. Więcej na temat tego modułu nie chcielibyśmy na razie pisać.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Blog Eskapadowcy.pl. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.